Łatwe kolędy na fortepian

Łatwe kolędy na fortepian
Producent:
Crescendo
W magazynie:
brak

brutto: 22.00 zł
Powiadom znajomego

Atrybuty produktu

Wydawnictwo Crescendo
AUTOR M. Biskupska, D.Bruce
Okładka miękka
Jednym z najpiękniejszych przejawów polskiej tradycji jest wspólne śpiewanie i granie kolęd w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy lubimy spotykać się w tym okresie i szczególnie w Dzień Wigilijny kolędować w rodzinnym gronie. Coraz bardziej popularne stają się również kolędy innych krajów, głównie anglojęzycznych.

Autorzy tej publikacji Małgorzata Biskupska i David Bruce proponują Państwu 21 opracowań kolęd w bardzo łatwym układzie na fortepian lub keyboard, przygotowanych w tak przystępny sposób, aby początkujący uczeń mógł w bardzo krótkim czasie opanować większość pozycji pogłębiając jednocześnie znajomość języka angielskiego.


Zbiór ten zawiera najbardziej znane polskie i anglojęzyczne kolędy. Zostały one opracowane w myśl zasady najmniej skomplikowanego palcowania i układu rąk, aby mogła z nich korzystać jak najszersza grupa użytkowników.
Pozycję tę polecamy dorosłym i dzieciom, a zwłaszcza tym, którzy chcą łatwo i szybko rozwinąć swoje umiejętności w grze na fortepianie (pianinie) lub keyboardzie.

Galeria produktu:

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię